Безлюдна, Бенкендорф, Ложкін, Старицький і Томіленко увійшли до керівництва Федерації роботодавців медіа

15 жовтня 2012
Безлюдна, Бенкендорф, Ложкін, Старицький і Томіленко увійшли до керівництва Федерації роботодавців медіа

Головою Федерації роботодавців медійної галузі стала екс-генеральний продюсер «Інтера» та директор із зовнішніх зв'язків і комунікації Group DF і віце-президент Федерації роботодавців України Ганна Безлюдна.

Таке рішення 12 жовтня прийняли учасники установчого з'їзду Всеукраїнського об'єднання роботодавців у сфері телерадіо, видавництва, рекламної та інформаційної діяльності, пише сайт «Прочерк».

До складу ради президії федерації увійшли, генеральний директор Національної телекомпанії України Єгор Бенкендорф (від телевізійної галузі), президент «Українського медіахолдингу» Борис Ложкін (від друкованих ЗМІ), Сергій Старицький (від рекламного бізнесу) та засновник і керівник інтернет-видання «Прочерк.інфо» Сергій Томіленко (від інтернет-ЗМІ).

Як повідомляла «Телекритика», створенням Федерації роботодавців медійної галузі займається Ганна Безлюдна. Ця організація буде відстоювати інтереси роботодавців. «Ми не створюємо біржу праці, мова йде про організацію, яка відстоює інтереси бізнесу, інтереси власників. У нас проблеми медіа обговорюються зазвичай у контексті свободи слова.... На економічну складову практично ніхто ніколи не дивився. А саме на ній заснована справжня незалежність медіа. Як може бути, наприклад, газета незалежна, якщо її хтось утримує? Або її ніхто не утримує, і вона вибирає: сьогодні одному продалася, завтра - іншому, потім третьому, п'ятому», - пояснила ініціативу створення федерації Ганна Безлюдна.