Все для тебе

Все для тебе
  • Рік: 2006
  • Категорія: ТВ-роботи

Якщо ви вранці вийдіть з дому і почуєте оркестр, а незнайома дівчинка забажає вам щастя, якщо по приходу на службу вас викличе директор, а в цей час ваше робоче місце перетвориться на квітучий сад, не дивуйтеся. Це телеканал "Інтер" надав чоловічій половині людства унікальну можливість зробити "Все для тебе".

Таким чином, українські чоловіки отримали право не тільки на повний голос заявити улюбленим про свої почуття, а й змінити соціальний статус шляхом укладення офіційного шлюбу. До речі, це обов'язкова умова, оскільки несерйозні пропозиції творчою групою "Все для тебе" просто не розглядаються - програма має намір сприяти поліпшенню демографічної ситуації в країні. Так що за буйні фантазії доведеться відповідати за всією суворістю закону.

А вже якщо нести відповідальність, то почудити можна, так би мовити, на повну котушку. Наприклад, намовити кращу подругу коханої дівчини запросити ту на прогулянку в Києво-Печерську Лавру, а там згорнути в Державний музей театрального, музичного та кіномистецтва України, де їх вже чекатиме добре підготовлений науковий співробітник ... Правда, перед цим доведеться ще " завербувати "батьків обраниці і винести з їх квартири більшу частину особистої власності. Грабіж серед білого дня, подумаєте ви. Ні, поповнення музейної експозиції.

Під час екскурсії серед меморіальних експонатів дівчина почне помічати свої особисті речі, потім актори-лялькарі розіграють виставу "Маша і ведмеді", в якому чомусь головними виконавцями виявляться точь-в-точь як зберігаються вдома з часів безхмарного дитинства її іграшкові ведмедики. А в кінці експозиції бажано вибудувати точну копію її кімнати. Тут вже можна нещасну, фігурально висловлюючись, голими руками брати і пропозиція робити. Чим не варіант? Тільки їм вже скористався один винахідливий молодик. Але не впадайте у відчай, чоловіки! У кожної жінки своє уявлення і мрії про такому важливому моменті в житті, як пропозиція руки і серця. Кому-то і вечері в ресторані досить, а хтось, може бути, хоче почути його в повітрі, під водою, зі сцени при повному залі, в загальному, на що фантазії вистачає. Можливостей маса, тим більше, що програма "Все для тебе" обіцяє будь-які примхи втілити в життя.

  • Продюсер: Єгор Бенкендорф та Лариса Журавська