Великі пригоди українських грошей

Великі пригоди українських грошей
  • Рік: 2003
  • Категорія: ТВ-роботи
  • Виробництво: Интер

Со второго сентября на канале "Интер" - прем'єра. "Большие приключения украинских денег" - так називається двосерійний фільм Марка Греся. Переглянувши його, ви дізнаєтесь багато цікавого та знайомого про державні монети та банкноти з моменту їх першого появи на світ і до сьогоднішнього дня.

Денежная летопись от гривни до гривни в изложениях Марка Греся отримала летописью века, і не тільки грошової. Потому, що читати історію країни не за підручниками, а за куп’юрам і монетами різного часу - увлекательное та пізнавальне заняття. Кое-что мы еще помним самим - як безпосередні учасники «павловської» реформи та подальших пошуків свого грошового шляху через «прості» купони та мільйонні купюри карбованців. Значно менше менше відомих неспеціалістів про збереження власних грошей та цінних паперів, що виконують функцію грошей, на наших територіях у першій половині минулого століття. Жаль, обсяг архівних матеріалів не такий великий, як хотілося би. «Свадьба в Малиновці», конечно, яскрава ілюстрація до розкази про «всеобщем эквиваленте» періоду Гражданської війни, але занадто уж затертая. А ось додуматися печатати деньги на «рубашці» ігрових карт можна, наверне, дійсно тільки в Одесі.

В загальному розрізі коштів платіж «наследили» в нашій історії. Одно їх об єднає: майже містична привязаність користувачів. Деньги як символ держави та як інструмент політичних та геополітичних процесів використовувались завжди, використовуються зараз і будуть використовуватися вперед.
"Большие приключения украинских денег" - так називається двосерійний фільм Марка Греся. Переглянувши його, ви дізнаєтесь багато цікавого та знайомого про державні монети та банкноти з моменту їх першого появи на світ і до сьогоднішнього дня.

  • Продюсер: Егор Бенкендорф
  • Автор сценарію: Марк Гресь