Свобода на Інтері

Свобода на Інтері
  • Рік: 2008
  • Категорія: ТВ-роботи
  • Виробництво: Інтер

Справжня політика - це відкрите протистояння яскравих особистостей, в якому перемагає ораторське мистецтво, харизма і вміння переконати аудиторію. "Свобода на Інтері" - шанс побачити, хто є хто в українській політиці.

Суспільно-політичне ток-шоу "Свобода на Інтері" надає глядачам телеканалу максимально детальну і ексклюзивну інформацію про політичне життя України.

Вперше в історії телебачення глядачі стануть свідками обговорення гострих суспільно-політичних питань без посередництва ведучого-журналіста. У незвичній ролі телеведучого (спікера) спробують себе найбільш публічні українські політики. Кожної п'ятниці ведучим шоу буде новий політичний діяч.

На обговорення і голосування учасників програми виносяться три питання - одна з проблем загальнонаціонального значення, політична ініціатива ведучого, а також подія тижня. Участь у дискусії візьмуть чотирнадцять депутатів Верховної Ради України та четверо відомих суспільних діячів.

Двісті глядачів у студії, що представляють все населення України, оцінять переконливість політиків і прийняті ними рішення під час спеціального голосування. В кінці програми аудиторія в студії винесе свій вердикт спікеру.

Суспільно-політичне шоу "Свобода на Інтері" не має аналогів в світі. Оригінальний формат програми є запатентованою розробкою авторів проекту - Владіміра Грановські, Ганни Безлюдної та Ірини Іонової-Пілат. Після старту проекту в українському ефірі нове шоу буде запропоновано телевізійним каналам інших країн.

Фотогалерея