Казка про жінку та чоловіка

Казка про жінку та чоловіка
  • Рік: 2008
  • Категорія: Кіно-роботи
  • Виробництво: Інтер Медіа Продакшн
  • Тривалість: 1 год 30 хв

Вчителька літератури Марія Павлівна ніколи не відмовляється від додаткової роботи. Завдяки цьому вона відчуває себе потрібною.

Олександр - пластичний хірург і улюбленець всіх своїх пацієнток. Він з тих лікарів, хто ніколи не проїде повз трапився на дорозі аварії і не тільки надасть допомогу потерпілому, але й потурбується про його подальшу долю.

З Німеччини повертається подруга Маші Інга. Вона одружена з літнім німцем, пристрасним мисливцем Гюнтером. Вона погоджується пожити в старій батьківській хаті біля лісу, де Гюнтер мріє вбити свого десятого вовка. Донька Олександра Саня свариться з матір'ю. Саня прибігає до батька і скаржиться, що у неї призначено побачення, а мама не хоче її зрозуміти. Олександр пропонує компромісний варіант. Він після побачення сам відвезе її за місто.
Маша відправляється за місто до Інги та Гюнтера.

Олександр відвозить Саню на дачу і повертається в місто.
На дорозі автомобіль Олександра зіштовхується з Машиною машиною. Аварія не сильна, обидва автомобілі рухалися з малою швидкістю. Залишившись «безкінними» герої намагаються знайти вихід із ситуації.
На щастя, недалеко від траси знаходиться дача Інги. Олександр викликається проводити Машу до подруги.
Гюнтер, одержимий ідеєю полювання на вовка, напившись, приймає за хижака бродячого пса і важко його ранить. Маша благає Інгу дати свою машину, щоб на ній відвезти нещасного пса до ветеринара. Але та навідріз відмовляється і навіть не дозволяє занести закінчується кров'ю тварина в будинок. На допомогу Маші приходить тільки Олександр. Після деяких пригод їм вдається дістатися до міста. Але ветеринари відмовляються робити собаці операцію. Пропонують приспати його. Маша і Олександр категорично проти. Доводиться чоловікові самому оперувати. «Пацієнта» вдається врятувати. Маша розуміє, що Олександр - це «її чоловік» ...

Фотогалерея

  • У ролях: Олексій Серебряков, Марія Голубкіна, Марія Аронова, Дар'я Мороз, Микола Добринін
  • Режисер: Лев Карпов
  • Оператор-постановник: Дмитро Санін
  • Автор сценарію: Лев Карпов