Сходження благодатного вогню

Сходження благодатного вогню
  • Категорія:ТВ-роботи
  • Виробництво:Інтер

Новий проект телеканалу "Інтер" - "Cхожденіе благодатного вогню" розповість про велике чудо, стати свідком якого прагне кожен християнин.

Щорічно у Велику суботу напередодні Воскресіння Христового в Єрусалимі за молитвами православного патріарха на Гроб Господень сходить небесний вогонь. У перші кілька хвилин він не палить і паломники вмиваються благодатним світлом.

Після вогонь несуть до своїх домів і храми. Спецрейсами його доставляють у найвіддаленіші куточки світу. У Великодню ніч вогонь привезуть і в Україні. Ви ж разом з телеканалом "Інтер" станете співучасниками чуда, побуваєте в місцях, де жив і проповідував Ісус, де Він страждав за нас і воскрес.

Наші відчуття і враження від подорожі по Святій Землі, де буквально на кожному кроці оживають Євангельські події, і лягли в основу проекту.

Світле Христове Воскресіння на телеканалі "Інтер" ознаменувався трансляцією з Єрусалиму сходження Господень сходить Благодатний Вогонь.

За словами Єгора Бенкендорфа, який побував на Святій Землі напередодні свята, глядачі стануть свідками хресної ходи, яка почнеться опівдні у дворі Єрусалимської патріархії. Урочиста процесія на чолі з Патріархом Єрусалимським Феофілом попрямує до Храму Воскресіння Христового до Кувуклії - каплиці, зведеної над Гробом Господнім.

Саме там має відбутися диво, чекаючи на яке кожного завмирає весь православний світ. Глядачі "Інтера" стануть свідками унікального обряду: всі вогні в Храмі загашені, Патріарх знімає з себе вбрання і проходить процедуру огляду - поліцейські старанно обшукують його, а також Кувуклію, щоб переконатися, що там немає нічого, здатного викликати запалення. В одному лише хітоні Патріарх входить туди і, стоячи на колінах, просить Господа послати на землю Благодатний Вогонь.

А в неділю, 27 квітня, о 01:20 "Інтер" повторив трансляцію сходження Благодатного Вогню з Єрусалима.