Шанс.Model.ua

Шанс.Model.ua
 • Рік:2004
 • Категорія:ТВ-роботи
 • Виробництво:Інтер

Ще вчора вони були звичайними дівчатами ... А сьогодні за них борються провідні телеканали, популярні глянсові журнали і найкращі модельні агентства світу. Такий результат циклу програм "Шанс.Model.ua", створеного на телеканалі "Інтер" за оригінальною ідеєю Влада Ряшина, Лариси Журавської та Єгора Бенкендорфа.

Провідні передачі - Ксенія Кузьменко та Олексій Дівєєв-Церковний

Протягом трьох місяців в 9 великих містах України компетентне журі проводило відбір найкрасивіших дівчат, які мріють стати моделями. Цю почесну і відповідальну місію виконували:

 • фотохудожник Олександр Ктиторчук;
 • Міс Україна-2001, ведуча телеканалу "Інтер" Олександра Ніколаєнко;
 • дизайнер, режисер "Міс Україна - 2004" Віктор Григор'єв;
 • головний стиліст провідного журналу мод України, креативний директор популярного нічного клубу Наталія Радовінская;
 • перукар-стиліст, керівник школи колористики Сергій Савельєв;
 • популярний ведучий телеканалу "Інтер" Олексій Дівєєв-Церковний.


Більше 7000 дівчат взяли участь у проекті "Шанс.Model.ua". Режим, в якому проходив відбір, був екстремальним не тільки для учасниць, а й для журі: в кожному місті всього за одну добу серед сотень претенденток необхідно було визначити найбільш яскравих, талановитих і красивих.

Вже на першому етапі - попередньому відборі - дівчата повинні були за лічені миті привернути до себе увагу журі, щоб отримати перепустку в наступний тур - "Кастинг".

На цьому найцікавішому і складному етапі конкурсанток чекали серйозні випробування, і лише 13 кращих отримували шанс вийти до наступного етапу - "Імідж".

І знову дівчатам доводилося проявляти винахідливість і оригінальність - лише 10 найвиразніших учасниць поставали перед нещадним об'єктивом на фотосесії.

І залишалося тільки 7 найдостойніших.

Напередодні фінального шоу "Подіум" вони відвідували салон краси, де дивним чином перевтілювалися ...

На завершальному етапі - "Дефіле" - перед журі знову вставала складне завдання - відібрати 4-х безперечно кращих кандидаток конкурсу "Шанс.Model.ua".

Ну, а 3-х кращих з кращих визначало за допомогою телефонного та SMS-голосування саме неупереджене журі - глядачі телеканалу "Інтер".

Тільки після жорсткого конкурсного відбору, довгих і болісних днів очікування вибору телеглядачів 3 щасливці в кожному з 9 міст ставали володарками титулу фіналісток конкурсу "Шанс.Model.ua".

Попереду їх чекала унікальна можливість відпочити і "відшліфувати" придбані модельні навички в кращому курортному комплексі Єгипту "Domina Coral Bay" ...

Там перед дівчатами знімальною групою було поставлено практично нездійсненне завдання: за 2 дні підготуватися до гала-шоу "Міс" Domina Coral Bay "- своєрідної генеральної репетиції фінального шоу" Шанс.Model.ua ". І ось тут-то дівчата вперше зрозуміли, що модельний бізнес це не тільки красиві сукні, світські раути і вечірки, а й важка, виснажлива робота. Фотозйомки на світанку, після - репетиція дефіле протягом 6-ти годин, примірка костюмів і трохи відпочинку в кріслі перукаря-візажиста перед виходом на сцену.

Гала-шоу за участю зірок української естради Олександром Пономарьовим, групою "Алібі" та маленькими Міні Міс Донбас - Вікторією Пиріг і Марією Фещенко, поставлене Віктором Григор'євим, показало, що журі не помилилося - фіналістки конкурсу "Шанс.Model.ua" дійсно виявилися не тільки красивими, але і талановитими.

Східні танці, первісні танці або запальна самба - глядачі зустрічали дівчат захопленими оплесками. Конкурсантки проявляли свої кращі якості. Під вигуки захоплення були оголошені перші переможниці:

 • Юлія Кумпан - Міс "Шанс. Elite club. Model.ua", приз - фотосесія для журналу Elite Club
 • Євгенія Шудегова - Друга Віце-міс "Шанс. Домина. Model.ua", приз - путівка на 2-х в "Domina Coral Bay"
 • Юлія Кумпан - Перша Віце-міс "Шанс. Домина. Model.ua", приз - путівка на 2-х в "Domina Coral Bay"
 • Яна Веселова - Міс "Домина. Model.ua", грошовий приз і путівка на 2-х в "Domina Coral Bay"
 • Анна Артеменко - Міс глядацьких симпатій "Домина Вояж", приз - дорожній набір і путівка на 2-х в "Domina Coral Bay"


Але все ж це був тільки початок - попереду всіх учасниць чекало продовження модельної підготовки: незліченні фотосесії для журналів НАТАЛІ, XXL, Elite Club, незвичайні дефіле. Важку роботу дівчат на курорті "Domina Coral Bay" скрашували численні екскурсії, дайвінг, спортивні змагання і світські вечірки.

Однак усі думки учасниць були про фінал ...

І після триденного відпочинку вдома, дівчата знову були на подіумі - почалася підготовка до зйомок завершальної передачі проекту - фіналу конкурсу "Шанс.Model.ua", який відбувся лише через 3 місяці після народження ідеї програми.

8 травня 2004 року в ДК КПІ, де проходили зйомки, з'їхалися сотні співпереживаючих глядачів.

Ведучі вечора - Ксенія Кузьменко та Олексій Дівєєв-Церковний, які брали участь в проекті з самого першого міста, розповіли про те, як проходив відбір, яким вимогам повинні були відповідати конкурсантки, і як непросто було визначити кращих ...

Уже на першому виході дівчат чекав сюрприз - виявилося, що в фіналі конкурсу визначати офіційних переможниць буде абсолютно нове журі.

До нього увійшли відомі професіонали:

 • віце-президент агентства "Метрополітен Париж" Монтло Емерік;
 • голова журі Лариса Журавська;
 • популярний український дизайнер Вікторія Гресь;
 • головний редактор журналу "Наталі" Жанна Лаврова;
 • директор мод країн Східної Європи В'ячеслав Дюденко;
 • директор кінокомпанії "Film UA" Олексій Терентьєв;
 • відомий український кінорежисер Оксана Байрак;
 • фотограф Леонід Найдюк;
 • директор "ESSE group" Сергій Дябель;
 • генеральний директор туристичного агентства "Домина Вояж" Денис Прімягі.


Знову конкурсантки змушені були проявити всі свої здібності, щоб привернути увагу настільки досвідчених суддів, - після другого виходу - показу купальних костюмів - у наступний тур вийде лише 13 учасниць з 27.

Журі віддалилося на нараду. Довге очікування глядачів скрашували виступи зірок української естради: Наталії Могилевської, Таїсії Повалій, Ані Лорак, Тетяни Недєльською, Асії Ахат, а також фіналістів проекту "Шанс" Віталія Козловського та Ольги Кочетковою.

І ось прийнято рішення - боротьбу продовжують:
Олена Єгорова, Олена Волобуєва, Яна Веселова, Олександра Рєзнік, Юлія Кумпан, Анна Дегтяр, Інна Гура, Ольга Ожерельева, Анна Піонова, Анна Артеменко, Олена Колошина, Інна Серпуховитин, Зоя Литвин ...

Номінантки, не стримуючи радості, виходять на подіум в колекції від Віктора Григор'єва.

І журі вручає щасливицям перші призи:

 • Фото на обкладинці журналу "Наталі" - Інна Гура
 • Фотосеcсія в журналі "Elite club". Портфоліо від Леоніда Найдюка. Сертифікат на підписання контракту з "Метрополітен Париж" - Ольга Ожерельева
 • Запрошення на зйомки в кліпах і рекламних роликах "ESSE group" - Анна Піоновий
 • Зйомка в серіалі "Торгаші" від "Film UA" - Зоя Литвин
 • Запрошення на зйомки в серіалах Оксани Байрак. Сертифікат на право участі в фіналі конкурсу "Метрополітен топ-модель 2004 року" - Олена Колошина
 • Сертифікат на право участі в фіналі конкурсу "Метрополітен топ-модель 2004 року" - Інна Серпуховитин
 • Титул "Міс" Домина Вояж "і путівка на 2-х до Єгипту - Анна Артеменко


Знову настали хвилини болісного очікування - журі має оголосити імена 6-ти переможниць в офіційних номінаціях.

Ось вони - вчорашні прості дівчата, які ризикнули і не упустили свій шанс.

Але саме Ви, глядачі телеканалу "Інтер", вирішували - хто з них найдостойніший, які особи ви хочете бачити завтра на обкладинках журналів і в рекламних роликах, в телевізійних передачах і кіно, хто буде представляти нашу країну на конкурсах краси.

Отже ...

Міс "Шанс. Фото. Model.ua" (приз - диплом, кільце, статуетка, портфоліо від Леоніда Найдюка, путівка на 2-х до Єгипту) - Олександра Рєзнік

Міс "Шанс. Арт. Model.ua" (приз - диплом, кільце, статуетка, сертифікат на участь в зйомках серіалів і мюзиклів, путівка на 2-х до Єгипту) - Анна Дегтяр

Міс "Шанс. Інтер. Model.ua" (приз - диплом, кільце, статуетка, контракт з телеканалом "Інтер" на роль ведучої, путівка на 2-х до Єгипту) - Яна Веселова

Друга Віце "Шанс.Model.ua" (приз - диплом, кільце, статуетка, участь в Міжнародному модельному конкурсі ( "Метрополітен топ-модель"), путівка на 2-х до Єгипту) - Олена Волобуєва

Друга Віце "Шанс.Model.ua" (приз - диплом, кільце, статуетка, сертифікат на право участі в Міжнародному конкурсі "Міс Азія - Пасифік 2004 року". Путівка на 2-х до Єгипту) - Олена Єгорова

Міс "ТОП. Шанс.Model.ua" (приз - диплом, кільце, статуетка, сертифікат на право участі в конкурсі "Міс Україна 2005 року", сертифікат на право участі в конкурсі "Міс Інтернешнл 2005 року". Круїз по Нілу на 2 х) - Юлія Кумпан

І, слідуючи традиції, рішення кому віддати найголовніший приз - приз глядацьких симпатій "Шанс.Model.ua" (статуетка, кільце, диплом, участь в зйомках серіалів, путівка на 2-х до Єгипту) - повинні були прийняти Ви, глядачі телеканалу "Інтер".

За результатами телефонного та SMS-голосування приз глядацьких симпатій отримує Світлана Пащенко.

Повір у себе. Не прогав свій шанс. Зміни своє життя. "Інтер" дарує не мрії - "Інтер" дарує можливість ...

 • Режисер:Микола Михайлов, Світлана Ліщинська
 • Продюсер:Єгор Бенкендорф
 • Автор сценарію:Єгор Бенкендорф