Прямий ефір з Патріархом Московським і всієї Русі Кирилом

Прямий ефір з Патріархом Московським і всієї Русі Кирилом
  • Рік:2009
  • Категорія:ТВ-роботи
  • Виробництво:Інтер

 

28 липня 2008 року на телеканалі "Інтер" відбулася безпрецедентна подія - спеціальна духовно-просвітницька програма "Прямий ефір з Патріархом Московським і всієї Русі Кирилом". В рамках ефіру відбулося спілкування Святійшого Патріарха з відомими діячами культури, науки і спорту, які представляють Україну, Росію і Білорусію.

У студії телеканалу "Інтер" телеглядачі увидили Федора Бондарчука, Наталю Варлей, Бориса Корчевніковим, Володимира Гостюхіна, Ольгу Богомолець, Петра Толочка, Олега Карамазова і ін.

Патріарх Московський і всієї Русі Кирил обговорив з учасниками програми питання, що стосуються ролі Православної Церкви в сучасному суспільстві, її місця в процесі зміцнення державності і міждержавних зв'язків, значення Церкви для утвердження християнської етики та моралі, а також турботи про єдність, мир і злагоду в суспільстві .

Також свої питання Предстоятелю РПЦ змогли задати представники соціального молодіжного руху "Молодість небайдужа" Київської єпархії Української Православної Церкви.

Загальна модерування телевізійної програми здійснював ведучий телеканалу "Інтер" Андрій Данилевич

Нагадаємо, телеканал "Інтер" став головним інформаційним партнером візиту Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила в Україну. Вперше в історії українського телебачення "Інтер" надав своїм телеглядачам можливість побачити всі найбільш значущі події в рамках перебування Святійшого Патріарха Кирила в Україну.