Народна платформа

Народна платформа
  • Рік:2002
  • Категорія:ТВ-роботи

"Народна платформа" була зроблена за час виборів 2002 року.

Пізніше вона була відроджена, як сказано в відомі часи, за численими проханнями трудящихся, буквально "заваливши" листами телеканалу "Інтер".

Желающие говорят свое мнение по тому или иному вопросу, чтобы так, чтобы его узнать вся Украина, ежедневно собирались с 11:00 до 15:00 в торговом центре "Глобус", який, як відомо, розміщений під київським Майданом Незалежності. На возобновленной "... платформі" виступають деляться на дві групи - "за" і "проти". Якщо раньше там обговорювались в основному політичних питаннях, щоб привітати стали говорити про всі соціально активні теми, до прикладу, щодо українського громадянства до НАТО та можливості входу нашої країни в цю організацію. Каждую неделю тема змінилася.
В ефірі "Інтера" на "Народній платформі" можна було потрапити в 7:50, перед внутрішніми новинами, і вечером, перед ночним ітоговим випуском, кожен день, через вихідні.

Не обошлось і без інцидентів:

Однажды с Привокзальной площади Киева исчез вагон, в котором снималась телепередача «Народная платформа. Вмісте з вагоном випробування телевізійної апаратури та обладнання: освітлювальні прибори, декорації, тенти.

Як повідомляв тоді агентство Інтерфакс-Україна керівник проекту «Народна платформа» Олександр Пилипец, йому невідомо, хто і почему убрав вагон, через те, що в рамках програми було розроблено його розміщення в будівлі залізничного вокзалу та проведено відповідні споживачі. Однак, за його словом, ще в субботу утром начальника прес-центру «Укрзалізниці» Герман Ключеров потребував відмінити суємки та відмовитись від завершення готових програм: дескатувати, розрішення пропонувалось для зйомки «новости, а не політичної програми». Після того, як журналисти не підчинилися, говорить Пилипець, у вагоні відключили електрику.

Тогда же шеф-редактор інформаційно-аналітичної служби телеканалу «Інтер» Алексей Мустафін висловив впевненість у тому, що подібні дії не виникають випадково, тим більше, що для демонтажу вагони використовувалася важка техніка. «Я вважаю, що це поширюється», - сказав він і пообещав, що програма буде записувати в будь-якому випадку, не піддаючись політичному даванню.

  • Продюсер:Егор Бенкендорф