Міс Україна 2007

Міс Україна 2007
  • Рік:2007
  • Категорія:ТВ-роботи
  • Виробництво:Інтер

"Краса - завжди бажаний гість", - стверджував відомий класик. Поява конкурсів, на яких вибирається символ жіночої краси, - цілком закономірний процес, який почався в післявоєнній Європі більше 50 років тому.

У 1947 році був заснований офіційний конкурс "Міс Європа". У керівництва міжнародного комітету вперше виникла ідея створення в усіх європейських країнах спеціальних комітетів, наділених повноваженнями обирати "Міс" своєї держави з метою її подальшої участі в конкурсі "Міс Європа".

У 1953 році була заснована дирекція конкурсу "Міс Світу", а кількома роками потому - "Міс Всесвіт", і найкрасивіші представниці всіх націй змогли прославляти свої країни, перемагаючи на міжнародних парадах краси. Саме тоді і були вироблені правила проведення таких конкурсів, які незмінні і до сих пір: учасниці повинні вразити журі, з'являючись на сцені в національному вбранні, вечірніх сукнях та купальниках, а також продемонструвати свій інтелект в міні-інтерв'ю. Крім того, претендентки на титул першої красуні повинні бути незаміжня, не молодший 17 і не старше 24 років і, безумовно, неймовірно красивими.

Сплав спортивного азарту, мистецтва і краси зробив яскраві фінальні шоу таких конкурсів настільки популярними, що, незважаючи на протести феміністок і ревнивих чоловіків, найрізноманітніші міжнародні конкурси краси ось вже понад 50 років проходять в різних куточках світу.

У 1991 році Україна стала самостійним членом усіх трьох федерацій, які проводять офіційні конкурси краси "Міс Світу", "Міс Всесвіт" і "Міс Європа". Їх штаб-квартири відповідно знаходяться в Лондоні, Нью-Йорку і Парижі. А ліцензії на право проведення національних конкурсів, переможниці яких представляють Україну на найпрестижніших парадах краси, отримав Національний комітет "Міс Україна" в особі його президента Сергія Матяша.

За ці роки переможниці і призерки конкурсу "Міс Україна" завоювали досить багато титулів. Наталія Романенко з Києва стала "Віце-міс" на конкурсі "Міс Інтернешнл - 1993" в Токіо, харків'янка Наталя Швачій завоювала звання "Віце-міс Європа" в 1994 році. У тому ж самому році киянка Наталя Козицька повернулася з конкурсу "Міс Світу" зі званням "Міс Європейський континент". Юлія Фролова з Харкова на конкурсі "Королева клубів" (Сінгапур, 1996 г.) отримала звання "Краща фігура світу".

У 1998 році з короною "Віце-міс" повернулася з міжнародного конкурсу "Міс Всі Нації", який проходить в Бразилії, Юлія Жаркова з Маріуполя. І, нарешті, 1999 став щасливим для дніпропетровчанки Лілії Залуніна, яка перемогла на тому ж конкурсі в Бразилії, отримавши титул "Міс Всі Нації".

У продовження цього списку перемог, Олександра Ніколаєнко з Одеси, майбутня володарка титулу "Міс Україна - 2001", отримала титул "Міс Туризм Європи" влітку 2000 року в Греції.

Уже двічі українські красуні потрапляли в десятку суперфіналісток конкурсу "Міс Світу" - Олена Щербань в 2000 році і Олександра Ніколаєнко в 2001 році. Ксенія Кузьменко, володарка титулу "Міс Україна - 1 997", одна з провідних українських моделей, успішно представила країну на конкурсі "Міс Європа" в 2002 році.

У 1997 році вперше в Східній Європі в Україні відбувся фінал міжнародного конкурсу "Міс Європа". Національний комітет "Міс Україна" отримав ліцензію на проведення цього конкурсу після тендера, в якому брали участь ще 4 європейських країни. Фінальне шоу транслювалося Євробаченням і отримало визнання як яскраве видовище і визначна культурна подія.

Значення конкурсного руху було відзначено привітанням Президента України Леоніда Кучми учасницям і гостям Ювілейного конкурсу "Міс Україна 2000" та зверненням Прем'єр-Міністра України Анатолія Кінаха до конкурсу "Міс Україна - 2002".

Важливим показником суспільного значення стало включення номінації "моделлинг" до Всеукраїнського рейтинг популярності та якості "Золота Фортуна". Першим переможцем цієї номінації зі званням "Засновник модельного бізнесу в Україні" визнано Сергія Матяша.

Сьогодні Національний комітет "Міс Україна" об'єднує дочірні підприємства, дирекції та структури, які щорічно проводять відбіркові (міські та регіональні) конкурси краси практично у всіх куточках нашої країни.

Крім традиційних конкурсів краси, Національний комітет "Міс Україна" проводить також всеукраїнські фінали міжнародних модельних змагань "Elite Model Look".

Конкурс краси "Міс Україна" займає належне місце в суспільному і культурному житті країни, що сприяє духовному інтеграції України в світову спільноту.