Післязавтра

Післязавтра
  • Рік: 2006
  • Категорія: ТВ-роботи
  • Виробництво: Интер

Все, що ви хотіли знати про українську політику, але мас-медіа не наважувалися вам розповісти, - в проекті телеканалу "Інтер" під назвою "Післязавтра".

"Післязавтра" - це аналітика особливого роду. Якщо інші тижневики розповідають про події, які вже відбулися, в "Післязавтра" мова йде про те, що станеться в майбутньому. Або не відбудеться. Все залежить від глядачів. Адже глядачі "Післязавтра" - це люди, які приймають рішення: політики, журналісти і виборці.

Уже в понеділок про події, які відбудуться післязавтра і, зрозуміло, в інші дні наступного тижня, розповість Олексій Мустафін. Йому як шеф-редактору інформаційно-аналітичної служби добре відома кухня новин. І не тільки.

Ведучий на очах глядачів відтворить інформаційну картину наступного тижня з можливими варіантами розвитку подій і, відповідно, їх інтерпретаціями в ЗМІ. Для отримання первинної інформації будуть використовуватися прямі включення журналістів і синхрони дійових осіб, для прогнозування - розмови з політологами та іншими фахівцями.

"Післязавтра" - це програма про те, як новини можна зробити такими, як потрібно. Потрібно тим, для кого засоби масової інформації - це інструмент впливу. І що повинен знати глядач, щоб не стати об'єктом маніпуляції.