Чорта з два

Чорта з два
  • Рік: 2009
  • Категорія: Кіно-роботи
  • Виробництво: Інтер Медіа Продакшн
  • Тривалість: 1 год 30 хв

Саша - художник ілюстратор дитячих книжок. Через подругу Ларису, вона познайомилася з квартирним брокером Андрієм. Андрій запропонував Саші квартиру в центрі міста, по дуже пристойною ціною. Але Андрій виявляється аферистом. Саша знаходить Андрія і вимагає, що б він повернув їй гроші. Той пропонує зустрітися. Але у Саші не виходить домовитися з Андрієм. Вони сваряться, Саша випадково забирає з собою плівку Андрія. Той, просить Сашу повернути плівку. Саша ставить умову - спочатку гроші, потім плівка. Саша отримує гроші і повертається, щоб віддати плівку. Але Андрій вже мертвий. Саші про це розповідає безпритульний Денис.

Саша розуміє, що як свідкам, Денису і їй може загрожувати небезпека. Саша вирушає на розшуки, що б попередити безпритульного. Денис повідомляє Саші, що Андрія вбили міліціонери і тому з міліцією зв'язуватися не можна.

Саша і Денис ховаються в халупі на пустирі. В газетах з'являється інформація, нібито Саша вкрала Дениса. Саша вирішує дізнатися, що ж на Андріївській плівці - там фотографія високопоставленого міліцейського чиновника в компанії з кримінальним авторитетом на прізвисько Мічений.

Сашу і Дениса розшукують два угруповання. Убито матір і зведена сестра Дениса, гинуть інші, ні в чому не винні люди. І наші герої перейшли в наступ. Кримінальним елементам довелося ховати своїх. Денис і Саша по черзі побували в заручниках. І вони перемогли. Зло було покаране, і їм вже нічого не загрожувало. Саша вирішила виїхати з цього міста, але не могла це зробити оскільки «безпритульний» Денис звик до неї, ніяк не уявляючи свого життя без неї. Боячись за долю хлопчика, Саша все такі залишається в цьому місті і оформляє опікунство над сиротою.

Кадри зі зйомок фільму "Чорта з два"

  • У ролях: Арланова Анна, Віктор Гладуш, Никоненко Сергій, Кістень Катерина, Горбунов Олексій, Крижановський Олександр, Баринов Валерій, Лінецький Віталій, Прімогенов Олег, Драч Олег
  • Режисер: Сергій Маслобойщиков
  • Оператор-постановник: Богдан Вержбицький
  • Автор сценарію: Павло Фінн