БУМ: Битва Українських Міст

БУМ: Битва Українських Міст
  • Рік: 2010
  • Категорія: ТВ-роботи
  • Виробництво: Інтер

Новий всеукраїнський екстремальний та видовищний проект, в якому 26 команд з 26 міст країни борються за право називати своє місто Кращим містом України.

Формат проекту був придбаний у компанії Endemol, і в оригіналі називається Wipeout, що означає "повне знищення". Wipeout з великим успіхом йде на найбільших каналах світу, а за кількістю падінь на секунду - входить в Книгу рекордів Гіннеса. На відміну від Wipeout, де кожен учасник змагається сам за себе, БУМ - це командна гра.

Схема проекту:

Кожен телевізійний випуск проекту присвячений одній битві, в якій беруть участь три команди-міста. Команда-переможець кожної битви виходить до наступного кола змагань. Так, за підсумками дев'яти відбіркових битв визначаються дев'ять команд-півфіналістів. Три найсильніші команди за результатами трьох півфіналів виходять у фінал, де і вирішується доля переможця.

У боях за звання Кращого міста країни учасники долають складні перешкоди - гігантські водні перешкоди, басейни з водою та багнюкою, гігантські палаючі кулі, що летять на шалених швидкостях, і ще цілий арсенал витончених перешкод. Головна телевізійна битва українських міст розгортається в Буенос-Айресі у розкішних декораціях аргентинської природи.

Ведучі:

Валерія Ушакова, Степан Казанін і Олександр Крикун

Учасники проекту:

- Команда кожного міста складається з п'яти учасників: двоє чоловіків, дві жінки і Капітан команди - відома особистість. Стати учасником проекту міг стати кожен дорослий українець. Всенародний кастинг проходив у Києві в грудні 2009 року.

Офіційний сайт "Битви українських міст"

БУМ наближається!