Віденський бал

Віденський бал
  • Рік: 2007
  • Категорія: ТВ-роботи
  • Виробництво: Інтер

17 лютого о 23:30 глядачі "Інтера" змогли побувати на Віденський оперний бал!

Це одне з найпрестижніших світських заходів світу. Щорічно, протягом більше 70 років, на Віденському оперному балу збираються "вершки суспільства" - європейські аристократи, відомі політики, видатні спортсмени та діячі мистецтва.

Телеканал "Інтер +" надає своїм глядачам унікальну можливість: 17, лютого вони зможуть "побувати" на цьому розкішному святі, побачити зірок і оцінити їх розкішні бальні наряди.

Про бали розкажуть президент Австрії і його дружина в інтерв'ю журналістам телеканалу. Потім глядачі зможуть поспостерігати за приїздом іменитих гостей. Після того, як оркестр виконає Національний гімн Австрії, виступить світова зірка Анна Нетребко, яку журналісти охрестили "оперної принцесою". Солістка Маріїнського театру виконає арію з опери Массне "Манон".

Загальний сценарій Віденського оперного балу незмінний. Тому глядачі обов'язково побачать вихід дебютантів (дівчата будуть в білих сукнях, а їхні супутники - в чорних фраках), почують чарівні звуки полонезу та насолодяться виступом балету Віденської державної опери. Ну а після урочистої церемонії відкриття церемоніймейстер запросить усіх гостей на танцювальний майданчик традиційними словами: "Alles Walzer!" ( "Вальсують все!").

Правда, розслабитися і досхочу насолодитися святом їм не дадуть журналісти. Інтерв'ю зі світовими знаменитостями (кажуть, серед них буде і світська левиця Періс Хілтон), запрошеними до престижної Царської ложі, глядачі "Інтер +" також зможуть побачити.