Егор Бенкендорф

Флеш не установлен

Get macromedia Flash Player

"Сусіди" розбили тарілку. Про першу "мильну оперу" з перших вуст

Сьогодні відбулося урочисте відкриття зйомок серіалу "Сусіди", прем'єра якого запланована на 11 січня 2010 року на каналі "Інтер". Це спільний проект телеканалу "Інтер", студії "Інтер Медіа Продакшн" та студії "Prima Film".

Герої серіалу "Сусіди" - це п'ять родин, що мешкають в одному під'їзді звичайної київської сталінки. Люди різного віку, різних професій, поглядів на життя живуть поруч один з одним, їхні взаємини не прості, але завжди цікаві. Розкриваючи секрети серіалу, скажемо, що в основу сюжету покладено історію взаємовідносин молодої жінки, талановитого юриста Олени Міщенко (Поліна Войневич) та її чоловіка Андрія (Сергій Дерев'янко) - моряка, який повернувся із сомалійського полону. Гостра на слівце чарівна тітка Галя (Ніна Касторф) - вірний страж під'їзду, вона завжди в курсі останніх новин і ладна поділитися ними з усіма. Не залишить байдужими глядачів і товстуля Маша (Віталіна Біблів) - комічна героїня серіалу, 30-річна дівчина, яка поки що тільки мріє про свого принца, а тим часом плете макраме і пише наївні віршики. А також її ексцентрична матуся Радмила (Олена Бондарева-Рєпіна) - пристрасна вчителька музики, що бажає влаштувати своє особисте життя. 

Перед традиційним розбиттям тарілки, яке ознаменувало початок зйомок, творці картини провели прес-конференцію. У ній взяли участь виконавчий продюсер телеканалу "Інтер", директор студії "Інтер Медіа Продакшн" Єгор Бенкендорф, генеральний директор студії "Prima Film" Юрій Морозов, режисер серіалу Олег Філіпенко, оператор-постановник Павло Небера, актори Сергій Дерев'янко, Поліна Воневіч, Олександр Ігнатуша, Олена Бонадренко-Репіна і Віталіна Біблів. 

"Сусіди" - це перший серіал у жанрі актуальна "мильна опера", який буде створено на пострадянському просторі, - говорить виконавчий продюсер телеканалу "Інтер" Єгор Бенкендорф. - До того ж, сценарій "Сусідів" - це оригінальна розробка українських сценаристів. Цей фільм робиться без огляду на те, що його необхідно продати до Росії або в іншу країну. Серіал дуже міцно зав'язаний на українських реаліях

Драматургія соціальної мелодрами ґрунтується на якомога більшій відповідності життєвим реаліям. Події серіалу розгортаються не просто на тлі актуальних подій - новини стають невід'ємною частиною сюжету. Герої відвідують концерти зірок, які в цей час проходять у нашій країні, обговорюють спортивні змагання, борються з кризою, переживають другу хвилю каліфорнійського грипу, чекають на результати виборів.

Наші "Сусіди" - звичайні люди, як ми з вами - з своїми сильними якостями, вадами, загадками і навіть політичними переконаннями, - говорить генеральний продюсер телекомпанії "Prima-film" Юрій Морозов. - Над сценарієм "Сусідів" працює п'ять авторів. У них непросте завдання - окрім того, що б розповідати історію наших героїв, необхідно стежити, щоб в цю історію органічно вписувалися актуальні реалії нашого життя. А отже, сценарій до кожної серії писатиметься незадовго до зйомок.

Спеціально для зйомок серіалу була розроблена нова знімальна технологія, що дозволяє в найкоротші строки створювати нові серії без відриву від актуальних новин і реалій. Ставка зроблена на не розтиражовані раніше на екрані обличчя. У серіалі задіяні театральні актори, одну з головних ролей - Світлани Поліщук - виконує народна артистка України Лідія Вовкун, а в ролі її чоловіка Петра - Олександр Ігнатуша. 

Ми затвердили вже усіх акторів, - говорить режисер серіалу Олег Філіпенко. - Але формат "мильної опери" максимально наближений до реального життя, тому можливо хтось з акторів прийде, хтось піде. В майбутньому ми плануємо запрошувати на епізодичні ролі відомих людей. Це поширена практика в "мильних операх" і я сподіваюся, вона приживеться в Україні.

Творці серіалу сподіваються, що глядачі потоваришують із новими "Сусідами", які вже у січні поселяться поруч із нами!    

Егор Бенкендорф - кандидат в мэры Киева (1)
Мой спорт. Егор Бенкендорф. (1)
объЕГОРки. Клев будет... обещаю (1)