Егор Бенкендорф

Флеш не установлен

Get macromedia Flash Player

Співочий марафон стартував в Інтернеті

Національна пісня йде на рекорд. Співочий марафон вранці стартував в Інтернеті. У суботу пряма трансляція розпочнеться на Першому Національному. Більш як 100 годин понад 2 тисячі українських співаків виконуватимуть без перерви народні та сучасні композиції. 

На годиннику - о пів на шосту ранку, на таймері - почався відлік. Протягом ста десяти годин без перерви виконавці співатимуть українських пісень.

Єгор Бенкендорф, генеральний директор НТКУ:

- Перша година стартувала, попереду ще 109 годин марафону. В студії були представники Книги рекордів Гіннеса. Вони зафіксували початок світового марафону. Вперед і з піснею, і все буде гаразд.

Ігор Лоташевський, генеральний директор ТРК "Ера":

- Телекомпанія "Ера" приєдналася до цього проекту, разом з Першим національним, і з Національним університетом культури. І ми сподіваємося, що 100% ми будемо другого числа першими, коли 19:30 наступить на годиннику, і ми скажемо, що 110 годин мовлення дійсно відбулося. 

Михайло Поплавський, ректор Київського національного університету культури та мистецтв:

- Національна пісня, сьогодні яка йде на рекорд, - українська пісня. А українська пісня - сама краща в світі.

Відкрила марафон дев'ятнадцятирічна Рената з Ужгорода. Дівчина виконала пісню, яку написала саме до цієї події. Каже, через надмірне хвилювання навіть спати не лягала.

Рената Штіфель, співачка:

- Три години, я думала трошки посплю. В чотири я встала, я розумію, що я просто не успіваю, щоб бути о п'ятій годині на телеканалі. Ну отак прокидалася. Швидко, все одягалась, красилась, робила волоси.

За перебігом марафону ретельно стежать представники Книги рекордів Гіннеса та Національного реєстру рекордів. Перерви між піснями мають бути не більш як 30 секунд. Тоді це досягнення буде зафіксоване.

Віталій Зорін, експерт проекту "Національний реєстр рекордів":

- Сейчас прошло практически полчаса, то есть одну двухсот двадцатую часть марафона мы уже посмотрели.
Исполнители сменяются, песни фиксируются, очевидцы присутствуют, протоколы ведутся. У нас все шансы, чтобы побить мировой рекорд.

У кімнаті спостерігачів - безліч таймерів. За процесом стежать члени комісії. Вони фіксують час початку та завершення пісень. 

Олена Коваленко, керівник проекту "Національний реєстр рекордів":

- Гиннес - довольно сложная организация, она прислала нам требования на 20 листов, выглядит это вот так вот. Каждые 4 часа должен меняться один распорядитель, который записывает каждую песню, исполнителя, исполнявшую эту песню и точное время до минуты. Он будет записывать абсолютно каждую песню на протяжении 110-ти часов.

Егор Бенкендорф - кандидат в мэры Киева (1)
Мой спорт. Егор Бенкендорф. (1)
объЕГОРки. Клев будет... обещаю (1)