Егор Бенкендорф


No flash detected

Get macromedia Flash Player

Футбол. Вторая половина

Год выпуска: 2006

Производство: Интер

Наши на чемпионате мира! Они - уже герои, независимо от исхода Мундиале.
Болеть за сборную в июне будет вся страна. Но только некоторые люди в Украине уже волнуются больше остальных.

Перед каждой игрой они пьют валидол, идут в церковь, чтобы помолиться, и сильнее всех сжимают кулаки за удачу. Они - женщины в футболе. Мамы, которые вырастили настоящих мужчин и жены, которые вдохновляют игроков на победу.

Фильмы о личной жизни футбольных звезд - это истории их взлетов и поражений, рассказы о любви и отношения к семье. Все то, что остается за кадром спортивных репортажей, вы увидите в шестисерийном документальном фильме "Футбол. Вторая половина".

Любовь Шевченко расскажет, как вырастить звезду, Валентина Гусина - о том, как бил соседские окна будущий полузащитник сборной, а мама Алексея Белика - о неудавшейся танцевальной карьере сына...

О футболе с другой стороны и о собственном влиянии на исход игр - расскажут жены.

Каждая героиня фильма - это та часть украинского футбола, без которой наши спортсмены никогда не достигли бы своих вершин.

Не пропустите "Футбол. Вторая половина" - на "Интере" в июне.

Автор - Михаил Щедринский
Режиссёр - постановщик - Стас Либин
Второй режиссёр - Александра Кокуца
Операторы - Юрий Щиренко, Валерий Чумак
Журналист - Леся Гонта
Продюсер - Егор Бенкендорф

Загалом, це перша спроба подивитися на чоловічу гру жіночими очима: історії життя футболістів збірної України розповідають жінки - дружини, матері та сестри. Глядачі дізнаються про тренування, збори та травми, про тріумфи та розчарування. Про те, чи легко розділяти з коханою людиною не лише радість перемоги, а й гіркоту поразки. Про підтримку найближчих людей...

Фільм складається з 6 серій, кожна з яких, у свою чергу, містить 18 історій. У фільмі немає ані ведучого, ані тексту за кадром, усі історії глядачі почують з вуст героїнь. Проект за своєю суттю художній, а не документальний, тож знімати його запросили режисера з досвідом подібної роботи. Стас Хібін знімав популярні в народі серіали "Бідна Настя", "Талісман кохання", "Люба, діти та завод".

- Нам розповіли дуже багато цікавих історій, - розповідає лінійний продюсер проекту Олена Желязо. - Наприклад, коли мама Андрія Гусіна прийшла до роддому, акушерка доторкнулася до животу (УЗІ тоді ще не було) і сказала: "Народиться хлопчик Андрій!" Все б нічого, та за всіма прикметами повинна була народитися дівчинка, й майбутні батьки накупили дівчачого приданого - рожевого, у мереживі. Та коли народився хлопчик, мама не змогла назвати його іншим ім'ям.

Не менш цікава історія пов'язана з народженням Ващука. Вперше побачивши сина, мама написала батькові записку: "В нас народився футболіст!" Радісний тато того самого дня пішов на матч київського "Динамо", зайшов до роздягальні та попросив у зірок українського футболу автограф. І на той самій записці з род дому розписалися Блохін, Веремєєв, Заваров. Матір Влада померла, але цю записку, як найдорожчу родинну реліквію, береже його дружина Маргарита Сичкар.

В інтерв'ю з "другою половиною" нашого футболу глядачі зможуть дізнатися також про ті речі, про які ніхто ніколи не говорить. Наприклад, яка родинна футбольна пара не телефонує одне одному перед матчем, кому з наших футболістів батько говорить: "Ти повинен бути найкращим!", чиї батьки перед кожною грою ходять до церкви за благословенням для сина і чия племінниця називає відомого футболіста "мій чоловік".

Автори фільму впевнені, що після показу фільму "Футбол. Друга половина" глядачі зрозуміють, що без жінок не було би справжньої чоловічої гри - футболу!

Посмотреть выпуски передачи online: